Opis nieruchomości
PODGÓRZE - PRZEWÓZ - BAGRY
3 POKOJE - 55 M2 - 2 BALKONY - GARAŻ
Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w budynku z 2023 roku w świetnej lokalizacji przy ulicy Przewóz. W bliskim sąsiedztwie znajdują się dwa parki : "Park Myśiwska" oraz "Park Ogrody Płaszów" z nowoczesnymi placami zabaw , nieco dalej ( 1400 metrów , dwadzieścia pare minut pieszo ) jest największe miejskie kąpielisko "Bagry" z plażą , Wake-parkiem , punktami gastronomicznymi czy Yacht Clubem. Płaszów to również świetnie skomunikowane miejsce , 700 metrów do przystanku tramwajowego Lipska , którym bezpośrednio dostaniemy się do Galerii Kazimierz , Starego Miasta oraz innych część miasta , 300 metrów do przystanku autobusowego MPK , z ulicy Przewóz jest również świetny wyjazd na obwodnice miasta i autostradę A4.
Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym bloku z windą i garażami podziemnymi. Ma 54,83 m2 i składa się z niedużego salonu z kuchnią i wyjściem na balkon , głównej ponad 16m2 sypialni , drugiej nieco mniejszej sypialni , prawie 5m2 łazienki oraz przedpokoju. Układ mieszkanie został zmieniony z pierwotnego co widać na załączonym planie mieszkania . Pierwotnie były to przestronne 2 pokoje , jednak właściciele wedle własnych potrzeb bardzo sprytnie zaaranżowali je na salon z kuchnią i 2 sypialnie. Mieszkanie zostało ciekawie zaprojektowane w przyjemnych tonacjach barw i wykończone w wysokim standardzie , została również zamontowana klimatyzacja ( salon i sypialnia ).
Do mieszkania istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 55 000 PLN.
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !
Zapraszam na prezentacje :
Agnieszka Zinkiewicz-Blajda AZB NIERUCHOMOŚCI tel : +48 604 15 36 36
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.